fbpx

Ev Hızlı Nasıl Satılır?

  • 10 ay önce
  • 1

Doğru bir strateji izleyerek evinizi hızlı satabilirsiniz. Ne yazık ki pek çok kişi yanlış strateji sonucu üzülüyor, hayallerini ertelemek zorunda kalıyor. İnternetteki satılık ilan adedini gerçekleşen satışlar ile mukayese ettiğinizde ilandaki evlerin çok azının satıldığı gerçeği ile karşılaşıyoruz. Gayrimenkul satmak istiyorsanız Hızlı Gayrimenkul Satış Yol Haritası yazımız da ilginizi çekebilir.

Evinizi Doğru Fiyat İle Satışa Çıkartın

Satılamayacak gayrimenkul yoktur, fiyatı yanlış gayrimenkul vardır. Satışın uzamasının en önemli nedeni genelde piyasanın üstünde istenen fiyatlar. Mülk sahipleri “evim ucuza gitmesin” düşüncesi ile önce yüksek fiyat ile piyasaya çıkmayı tercih ediyor. Aradan aylar geçtikten sonra ve alıcı çıkmayınca fiyatı indiriyorlar. Eğer evinizi hızlı satmak istiyorsanız piyasa fiyatı ile satışa sunun. Doğru fiyatı öğrenmek için gayrimenkul danışmanınızdan piyasa analizi isteyin.

İlk İzlenime Önem Verin

İlk izlenim önemlidir, tekrarı yoktur. Bir iş görüşmesine giderken, kız istemeye giderken nasıl giyiminize önem veriyorsanız, satacağınız evin görünümüne de önem verin. Mümkünse evi açık renk boyayın. Açık renk boya evi ferah ve büyük gösterir. Göze batan tamiratları yaptırın. Gereksiz kalabalık yapan eşyaları kaldırın. Ev ferah ve çekici gözüksün. Perdeleri açın, tüm ışıkları açın. Alıcı evi mümkün olan en iyi hali ile görsün. Evin fotoğraf çekimi profesyonelce yapılsın, ilandaki resimler alıcıyı evi yerinde görmeye davet etsin.

Güçlü Pazarlama Evi Hızlı Satar

Devir alıcı devri. Satılık yer çok, alıcı az. Alıcıları yakalamak için güçlü pazarlamaya ihtiyacınız var. Bunun için en iyi çare konusunda uzman bir gayrimenkul ofisi ile çalışmaktır. Gayrimenkul danışmanları pazarladıkları evlerin pek çok alıcıya ulaşması için pek çok çalışma yaparlar. Portföylerine aldıkları evi var olan müşterilere sunarlar. Birlikte çalıştıkları danışmanların alıcılarına sunarlar. Sosyal medyadan takipçilerine ulaştırırlar. Dijital pazarlama reklamları ile pek çok alıcıya ulaşırlar. Portföy broşürü, afiş, branda pek çok alıcıya ulaşmalarını sağlar.

İşin aslı evi pazarlayabilmek önemli. Doğru bir strateji izleyerek evinizi değerinde hızlı satabilirsiniz. Bu konuda gayrimenkul uzmanlarına başvurmanızı da tavsiye ederiz. Evinizi hızlı satmak istiyorsanız  Premar Yalı Gayrimenkul Danışmanlarımız size yardımcı olacaktır.  +90 (212) 777 68 68 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Bize Ulaşın

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
GÖNDER
close-link