fbpx

Gayrimenkul Pazarlama Planı ile Hızlı Satış

  • 9 ay önce
  • 1

Gayrimenkul pazarlama planı satmak ya da kiralamak istediğiniz mülkün çok sayıda ilgili kişiye ulaşmasını sağlar. Bu sayede satış ve kiralama işlemi hızlı bir şekilde sonuçlanır. Premar Yalı Gayrimenkul olarak uyguladığımız gayrimenkul pazarlama planını sizinle paylaşıyoruz.

1. Profesyonel Fotoğraf ve Drone Çekimi

Araştırmalara göre alıcı ve kiracı adayları, gayrimenkul ilanlarına bakarken zamanlarının %60’ını ilan resimlerinde geçirirler. Profesyonel fotoğraflı gayrimenkuller, normal ilanlara göre %32 daha hızlı satılır veya kiralanır.

2. İlan Sitelerine İlan Girişi

Sahibinden.com, Re-Os ve Premar web sayfalarına özenli ve profesyonel ilan girişi yapılıp tıklama istatistikleri takip edilir. İlan takibi fiyatın doğru olup olmadığı konusunda önemli bir göstergedir.

3. Dijital Pazarlama

Sosyal medya mecralarında mülkünüzün tanıtımı yapılıp, ücretli-sponsorlu reklam verilir.

4. Müşteri Data Paylaşımı

Öncesinde iş yaptığımız yada mülk arayışını kayıt altına aldığımız müşteri datamıza mülkünüzün tanıtımı özel olarak yapılır.

5. İş Ortakları ile Paylaşım

Remax, Coldwell Banker, Century 21, Turyap, Realty World, Eskidji ve muteber emlakçılar mail ve doğrudan iletişim yolu ile bilgilendirilir. İş ortaklarımızın getirdiği müşteriler ile satış ve kiralama işlemleri çok daha hızlı sonuçlanabiliyor.

6. Hedef Profil Çalışması

Gayrimenkul için ihtiyaç analizi yapılıp, muhtemel alıcı-kiracı kişi ve firmalar e-posta ile bilgilendirilir. Hedef profil çalışması ile veri tabanımızda kayıtlı alıcılar ve kiracılara ulaşarak işlemin hızlı sonuçlanması sağlanır.

7. Afiş ve Branda

Tabela ve afişlere özel önem verilir. Portföy dikkat çekici hale getirilir. Afiş ve brandan mülkünüzün tanıtımı için 7/24 faydalıdır.

8. Portföy Broşürü

Hazırlanan detaylı portföy broşürü portföyü ziyaret edenlere verilir, bölgeye dağıtımı yapılır ve pazarlamada postalamada kullanılır.

9. SMS ve Mailing Tanıtımı

Mülke özel hazırlanan broşür, tanıtım dosyaları ve tanıtım metinlerinin mail ve sms ile bölgesel pazarlaması yapılır.

10. Doğru Fiyatlandırma

En iyi pazarlama aracı doğru fiyattır. Hazırlanacak Ekspertiz raporu ile doğru fiyat tespit edilir ve kısa sürede kaliteli alıcı yada kiracı bulunur.

11. Düzenli Raporlama

Tercihinize göre Haftalık yada 15 Günlük periyotlarda pazarlamanın ilerleme durumu, alıcı-kiracı adayı itirazları bir rapor altında size düzenli olarak iletilir.

Gayrimenkul satmak istiyorsanız Hızlı Gayrimenkul Satış Yol Haritası yazımız da ilginizi çekebilir. Özel mülkler özel ilgi ister. Güçlü bir pazarlama ile gayrimenkulünüz satılsın ya da kiralansın istiyorsanız profesyonel gayrimenkul danışmanlarımızdan hizmet alabilirsiniz.  +90 (212) 777 68 68 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Bize Ulaşın

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
GÖNDER
close-link