fbpx

Ticari Gayrimenkul Danışmanı Olmanın Avantajları

  • 3 ay önce
  • 1
Ticari gayrimenkul danışmanı portföy incelemesinde

Konu ticari gayrimenkul danışmanlığı olduğu zaman pek çok kişi bu tarzdaki çalışmaların klasik gayrimenkul danışmanlığı ile aynı olduğunu düşünebilir. Gerçekte ise başarılı, alanında adından söz ettiren danışman olmak isteyen kişilerin öncelikli olarak bu konuda uzmanlaşması gerekmektedir. Çünkü bu gayrimenkuller ciddi meblağlara alınıp satılmaktadır. Bu yüksek değerdeki mülkü hiç bir iş adamı yeterli donanıma sahip olmayan kişiye teslim etmez. Doğru eğitimi ve desteği alarak ticari gayrimenkul çalışmanın pek çok avantajı var.

Ticari Gayrimenkul Danışmanları Yüksek Kazanç Elde Eder

Ticari Gayrimenkul Danışmanları Yüksek Kazanç Elde Eder

Yapacağınız incelemeler esnasında da görebileceğiniz üzere ticari gayrimenkuller büyük ve hacimli alanlar olmaktadır. Dolayısıyla bu alanların fiyatları da yüksek olmaktadır. Bu alanda çalışma yapmakta olan isimlerin sayısı az olduğu için de eğer çalışmalarınızda disiplinli olursanız elde edeceğiniz kazançlar, konut tarzı gayrimenkul satışlarından elde edeceğinizden çok daha yüksek olacaktır. Bu aşamada önemli olan şey, ticari gayrimenkul konusunda ne kadar bilgi sahibi olduğunuzdur. Çünkü bu tarzdaki büyük gayrimenkullerin satışı kimi zaman zorlu olabilmektedir. Sizin yapacağınız şey ise alıcının isteklerini net olarak belirleyerek elinizde var olan ticari gayrimenkuller arasından onlara ihtiyaçlarını en iyi karşılayanları sunmak olacaktır.

Ticari Gayrimenkul Danışmanları İş Dünyasının İçine Girer

Uluslararası bir şirket toplantısına katılarak portföy sunumu yapan ticari gayrimenkul danışmanı

İş dünyasında yer alan insanlar, çalışma alanlarını büyütmek ve çok daha başarılı olmak adına sürekli olarak arayış içerisinde olurlar. Onların bu konudaki arayışlarındaki en büyük yardımcıları ise ticari gayrimenkul danışmanları olmaktadır. Dolayısıyla siz de bu alanda çalışmalara başladığınız zaman ağırlıklı olarak görüşeceğiniz kişiler iş dünyasındakiler olacaktır. Bu durumun en büyük avantajlarından biri ise yapmış olacağınız başarılı çalışmalar sayesinde iş dünyasının üst düzey yöneticilerinin ve patronlarının aradıkları kişilerin başında gelmeye başlayacaksınız.

Ticari Gayrimenkulde Mantığa Hitap Edersiniz

Portföy sunumu yapan ticari gayrimenkul danışmanı

İş dünyası hemen herkesin de bileceği üzere oldukça zorlu bir dünya. Genel itibari ile bu dünyada başarılı olunabilmesi adına önemli olan şeylerin başında, duygudan ziyade mantığı ön plana çıkartmak gelmektedir. Bir konut satın alan kişi genelde duyguları ile hareket eder. Bir evi pazarlayan danışman evin manzarasının ne kadar güzel olduğundan, burada yaşamanın ne kadar keyifli olduğundan bahseder. Ticari gayrimenkulde ise somut ihtiyaçlara hitap edersiniz. Pazarladığınız emlak ne kadar güzel olursa olsun eğer tavan yüksekliği alıcı firmanın makineleri için uygun değil ise orayı satamazsınız, kiralayamazsınız. Eğer hesap kitap işlerinden anlıyorsanız bu sizin için büyük bir avantaj olabilir. Güzel herkese göre farklı olabilir. Sizin güzel bulduğunuz bir konutu alıcınız hiç beğenmeyebilir. Ancak alıcınızın ihtiyaçlarını doğru analiz ettiğinizde Ticari Gayrimenkulde sürpriz yaşamazsınız.

Çevreniz Hızla Genişler

Yeni tanıştığı bir alıcıya portföy sunumu yapan ticari gayrimenkul danışmanı

Ticari gayrimenkul danışmanlığı konusunda çalışma yapmaya başladığınız zaman çevreniz kısa süreler içerisinde ciddi anlamda genişlemeye başlayacaktır. İş dünyasından pek çok kişi bu konudaki ihtiyaçlarına çözüm getirmeniz için sizinle iletişime geçecektir. Bu alandaki çalışmalarınızı düzenli yaptığınızda oldukça kısa bir zaman içinde çevreniz düşündüğünüzden çok daha hızlı şekilde genişleyecektir.

Değerli gayrimenkuller konusunda önde gelen bir ofis ile çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçin.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Bize Ulaşın

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
GÖNDER
close-link