fbpx

Ücretsiz Emlak Eğitimleri

 • 2 sene önce
 • 1
Ücretsiz emlak eğitimleri için kütüphanede araştırma yapan kadın

Gayrimenkul Danışmanlığı bir aracılık hizmetidir. Gayrimenkul Danışmanı ise taşınmaz alım satımı, pazarlanması ve kiralanmasına aracılık hizmeti için bilgisine, yol göstericiliğine, uzmanlığına başvurulan kimsedir. Bilgi ve uzmanlığımız olmadan danışılan olamayız.

Sektörümüzün en büyük problemi; Bilgi eksikliği ve uzmanlık olmadan bu hizmetin verilmeye çalışılmasıdır.
Gayrimenkul Danışmanı adaylarının en büyük problemi ise; Bu bilgi ve uzmanlığa sahip olmaları için gerekli olan eğitimlere ulaşamamaları, ya da yeterli eğitimi alamamalarıdır. Sektörde eğitim almış, bilgi sahibi ve uzmanlık sahibi Gayrimenkul Danışmanları büyük fark yaratmaktadır.

Premar Yalı Gayrimenkul olarak danışmanlarımızın gelişimine, gerçek manada bir danışılan olmalarına ve sektörde fark yaratmalarına oldukça önem veriyoruz. İşte bu yüzden çok az ofisin sahip olduğu bir Danışman Gelişim Eğitim Programımız mevcut. Bu Eğitim Programı sayesinde, Sektöre yeni giren bir danışman adayının para kazanmasını sağlayacak eğitimler (başlangıç seviyesinden uzmanlık konusuna kadar olan tüm eğitimler) Premar Yalı ofisimizde verilmektedir.

Ofisimizde konusunda uzman Brokerler tarafından danışmanlarımıza verilen ücretsiz emlak eğitimlerimiz;

 1. Temel Gayrimenkul Danışmanı Eğitimi
 2. Gayrimenkul Hukuku Eğitimi
 3. Arsa-Arazi Yatırımcılığı Eğitimi
 4. Ticari Gayrimenkul Eğitimi

Temel Gayrimenkul Danışmanı Eğitimi

Temel Gayrimenkul Danışmanı Eğitimi ile, emlak danışmanının kafasındaki en büyük sorular, nereden ve nasıl başlamalıyım soruları cevap buluyor. Hangi konularda uzmanlaşabileceğini, iş akışında neler yapıp, neleri yapılmaması gerektiğini içerir. Çalışma sürecinde karşısına çıkabilecek sorunları ve bunları aşma yollarını gösterir. Nasıl portföy alınacağı, müşteriler ile iyi ilişkilerin nasıl kurulacağını öğretir. Portföylerin hızlı satışı ve kiralanması için nasıl pazarlanması gerektiğini içerir. Alıcı ve kiracılara yapılacak sunumlarda dikkat edilmesi gereken konuları, gelen itirazların nasıl karşılanacağını öğrenirsiniz. Sözleşmelerde dikkat etmeniz gereken hususlar ve Kişisel Marka olmak için yapmanız gerekenler konular da önemli başlıklardandır.

Premar Yali Gayrimenkul ofisinde ücretsiz temel gayrimenkul danışmanı eğitimi alan kişiler

Temel Gayrimenkul Danışmanı Eğitimi Konuları

 • Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?
 • Danışmanların En Büyük Sıkıntıları
 • Portföy Kaynakları
 • Müşteri Kişilik Tipleri
 • Konumlandırma
 • Pazarlama
 • Sunum
 • İtiraz Karşılama
 • Sözleşmeler
 • Kişisel İmaj

Gayrimenkul Hukuku Eğitimi

Her sektör kendi içinde bazı hukuki kurallarla düzenlenmiştir. Emlak sektöründe de mülkiyet, malik olma, devir, kiralama, tapu devri, alım ve satım işlemleri Gayrimenkul Hukuku içinde ele alınır. Bu kurallara ve kapsama alanına giren konulara hakim olmak Danışmanı rakiplerinden ayırır, çalıştığı müşteriler tarafından tavsiye edilen emlak uzmanı konumuna getirir.

Premar Yalı Gayrimenkul'de ücretsiz Gayrimenkul Hukuku Eğitimi alan danışmanın eğitim notları

Gayrimenkul Hukuku Eğitim Konuları

Arsa-Arazi Yatırımcılığı Eğitimi

Emlak sektörü kendi içinde farklı kategorilere ayrılır. Ticari, konut, arazi ve arsa gibi gayrimenkul işlemleri birbirinden farklılaşır. Her bir kategori, kendi içinde farklı özellikler ve ihtiyaçlar barındırmaktadır. Yatırımcı müşterileri doğru yönlendirmek için sahip olmanız gereken alt yapı Arsa Arazi Yatırımcılığı eğitiminde verilir.

Arsa-Arazi Yatırımcılığı Eğitimi sunum görseli

Arsa-Arazi Yatırımcılığı Eğitim Konuları

Ticari Gayrimenkul Eğitimi

Ticari gayrimenkul satış ve kiralama işlemleri Danışmanlara en yüksek kazanç sağlayan işlemlerdendir. Ticari emlakların yüksek değerleri portföy sahibi danışmanın yüksek kazanç elde etmesini sağlar. Ancak bu tür portföylerin pazarlama yetkisini almak için bu konuna donanımlı olmanız gerekir. Ticari gayrimenkul eğitimi size bu tür mülklerin pazarlama yetkisini almak için gerekli olan bilgileri sunar.

Ücretsiz Ticari Gayrimenkul Eğitiminde ofis örneği

Ticari Gayrimenkul Eğitimi Konuları

 • Ticari Gayrimenkul Nedir?
 • Türleri? (Endüstriyel, Ofis, Perakende)
 • Bu Konuda Uzmanlaşacak Danışmanın Özellikleri.
 • Piyasa Değeri Nasıl Hesaplanır
 • Nasıl Pazarlanır
 • Ticari Arsa

Premar Yalı danışmanları bu eğitimleri ücretsiz alıyor. Ofisimizde danışman olarak ücretsiz emlak eğitimlerinden faydalanabilirsiniz.

Kaliteli bir ofiste yüksek kazanca adım atmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Bize Ulaşın

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
GÖNDER
close-link