fbpx

Yeni Gayrimenkul Danışmanları Ofis Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

  • 2 ay önce
  • 1
Çalışacağı doğru ofisi seçmek için endişeli gayrimenkul danışman adayı

Gayrimenkul sektörüne adım atacak yeni danışmanlar için çalışacakları gayrimenkul ofisi hayati önem taşıyor. Seçecekleri ofis başarılarında en önemli rollerden birine sahip olacak. Kendilerini ne kadar geliştirebileceklerini, ne kadar para kazanacaklarını büyük ölçüde çalıştıkları ofis belirleyecek. Çalışacağınız gayrimenkul ofisini seçerken hangi kriterlere bakmalısınız gelin beraber inceleyelim.

Gayrimenkul Ofisi Hangi Bölgede?

Gayrimenkul ofisi seçimi için araştırma yapılırken önemli olan detaylardan biri, ofisin hangi bölgede olduğu. Yakın çevresinde fırsatların olduğu bir ofis başarılı olmanızı kolaylaştıracaktır. Gayrimenkul Danışmanlığında en önemli faktörlerden biri zaman yönetimi. Zamanı verimli kullanırsanız çok portföy alır, çok satış ve kiralama yaparsınız. Uzmanlık bölgeniz ofisinizin yakın çevresinde ise yolda kaybettiğiniz zaman azalır. Veriminiz artar. Verim kazancınızı doğrudan etkiler. Ofisin bulunduğu bölgedeki gayrimenkullerin değeri yüksek ise yaptığınız işlemlerden yüksek kazanç elde edersiniz.

Ofisin Çevresindeki Portföy Potansiyeli

Bir gayrimenkul ofisinin çevresinde ne kadar geniş bir alım, satım ve kiralama potansiyeli varsa, o ofiste başarılı olmanız kolaylaşacaktır.  Portföy sahipleri portföylerine yakın ofisler ile çalışmayı tercih ederler. Sizin ofisinizin çevresinde değeri yüksek gayrimenkullerin olması kazanç potansiyelinizi yükseltir. Yeni inşaatların yapıldığı bölgeler, yeni binaların olduğu bölgeler hızlı el değiştirir. Bu bölgelerde portföy potansiyeli yüksektir. Elinizde çok sayıda portföy var ise sık işlem yaparsınız, yüksek kazanç elde edersiniz.

Gayrimenkul Ofisinin Eğitim Desteği

Gayrimenkul Danışmanlığı bir aracılık hizmetidir. Gayrimenkul Danışmanı ise aracılık hizmeti için bilgisine, yol göstericiliğine, uzmanlığına başvurulan kimsedir. Bilgi ve uzmanlığımız olmadan danışılan olamayız. Gayrimenkul Danışmanı adaylarının en büyük problemi bu bilgi ve uzmanlığa sahip olmaları için gerekli olan eğitimlere ulaşamamaları. Sektörde eğitim almış, bilgi sahibi ve uzmanlık sahibi Gayrimenkul Danışmanları büyük fark yaratmakta. Premar Yalı Gayrimenkul olarak danışmanlarımızın gelişimine, gerçek manada bir danışılan olmalarına ve sektörde fark yaratmalarına önem veriyoruz. İşte bu yüzden çok az ofisin sahip olduğu bir Danışman Gelişim Eğitim Programımız mevcut. Bu Eğitim Programı sayesinde, Sektöre yeni giren bir danışman adayının para kazanmasını sağlayacak eğitimler Premar Yalı ofisimizde verilmektedir.

Gayrimenkul Ofisinin Pazarlama Desteği

Gayrimenkul ofis seçimi ile alakalı araştırma yapılırken, ofis tarafından bu desteğin verilip verilmediği konusunun üzerinde durulması gerekir. Ofisin pazarlama desteği danışmanın yetki aldığı portföyleri hızlı şekilde satmasını ve kiralamasını sağlar.

Broker Tecrübesi

Deneyimli bir broker işe yeni başlayan danışmanların hızlı şekilde başarılı olmalarını sağlar. Kendi tecrübelerini danışmanlara aktaran broker sayesinde yeni danışmanlar yapacakları hatalardan uzak dururlar ve başarılı olmaları kolaylaşır. Premar Yalı’da çok az ofisin sahip olduğu bir Danışman Gelişim Programımız mevcut. Bu program sayesinde danışmanlarımız hızlı şekilde tecrübe kazanmaktadır.

Lüks konut yada değerli ticari gayrimenkuller konusunda önde gelen bir ofis ile çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçin.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Bize Ulaşın

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
GÖNDER
close-link